AGT GRAŚ - producent wyposażenia budynków inwentarskich

Jesteśmy producentem wyposażenia budynków inwentarskich i oferujemy naszym Klientom niezawodne w tym zakresie rozwiązania. W produkcji wykorzystujemy wyłącznie bardzo trwałe materiały jak stal nierdzewna lub kwasoodporna, a także mocne tworzywa sztuczne. Dzięki temu mamy pewność, że przygotowane przez nas produkty odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe warunki panujące na fermach.

Oferujemy podstawowe elementy wyposażenia jak poidła oraz specjalne systemy pojenia, karmniki, koryta, a także produkty do przygotowania ogrodzeń i wygrodzeń, znakowania zwierząt, dezynfekcji. Będą producentem wyposażenia budynków inwentarskich staramy się proponować naszym Klientom szeroki wybór i z chęcią wprowadzamy do oferty produkty, bazujące na najnowszych rozwiązaniach technicznych.

  • Szybka dostawa

    Oferujemy dogodne sposoby dostawy przez sprawdzonych przewoźników.

  • Profesjonalne doradztwo

    Zadzwoń do nas! Pomożymy wybrać Ci asortyment najlepiej zaspokajający potrzeby Twoje i Twojego inwentarza

  • Bezpieczne sposoby płatności

    Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze bądź przelewem z użyciem bezpiecznego serwisu Transferuj.pl

AGT Stanisław Graś

Producent i dystrybutor wyposażenia budynków inwentarskich

W tym: poideł smoczkowych, poideł miskowych, poideł nierdzewnych i kwasoodpornych, automatów paszowych i karmników, koryt, słupków, tatuownic, wyposażenia budynków inwentarskich - rur gwintowanych, uchwytów ściennych do poideł smoczkowych, obejm, kotew i wielu innych wyrobów